O Z N Á M E N Í

Oznamujeme všem žákům a rodičům žáků ZŠ Hovězí, že se od 24. 8. 2020 do 31. 8. 2020 přihlašují žáci školy ke stravování a to buď:

• Telefonicky na čísle 731 416 625 nebo
  • přes internetovou databázi a vlastní heslo. Zde je nutné si objednat požadované obědy za celý měsíc.

Nikdo není ke stravování přihlášen automaticky.

Noví žáci se mohou v srpnu přihlásit telefonicky a přihlášku si vyzvednou a vyplní během prvního školního týdne.

Přihlášky ke stravování jsou závazné. Při odběru obědů je nutné mít vlastní aktivovaný čip a u vydávacího okénka jej přikládat k terminálu.

Žáci, kteří se v minulém školním roce stravovali ve školní jídelně a nebudou se dále stravovat, musí tuto změnu nahlásit vedoucí ŠJ.

Od 1. 9. 2020 dochází ke změně cen obědů v jednotlivých kategoriích.

Žáci v kategorii:  7 – 10 let              platí            25,- Kč za oběd

11 - 14  let            platí            27,- Kč za oběd