Vážení rodiče,

Vzhledem k probíhající rekonstrukci školy dojde od 1.9.2021 k různým omezením ve výuce. Ve středu 1.9.2021 bude vstup do školy možný pouze přes dveře v krčku mezi školou a tělocvičnou (přístup k nim je přes parkoviště u malé tělocvičny). Tento první den se žáci přezují až ve třídách a od druhého dne budou postupovat podle informací třídních učitelů. 1. září bude výuka končit v 9 hodin. Všechny ročníky se budou vyučovat v budově školy až na  4.A a 4.B, které začnou školní rok ve školních dřevodílnách, jež se nachází v prostorách pod školní jídelnou (vstup je u vchodu do školní družiny). Protože se všechny děti budou pohybovat jen v jedné půlce školy apeluji na zvýšenou bezpečnost. Další informace se dozvíte v příštích dnech podle aktuálního stavu probíhajících prací.

Autor: Jiří Pokorný, 23.08.2021