Vybíjená

Výborný výkon podali hoši naší školy v soutěži ve vybíjené pro žáky 6. a 7. tříd. V okrskovém kole konaném v ZŠ Halenkov ve velmi silné konkurenci všech škol hornovsackého údolí (Halenkov, Nový Hrozenkov, Karolinka a Velké Karlovice) ani jedinkrát nezaváhali a vybojovali tak postup mezi nejlepší školy v okrese. Okresní kolo se konalo v ZŚ Sychrov Vsetín. Po heroickém výkonu naši chlapci senzačně vydolovali ze sychrovské palubovky vítězství a to při účasti 9 družstev z celého bývalého okresu Vsetín. V dramatickém finále Hověžané nechali za sebou tým ZŠ Videčská R.p.R. a odsoudili Rožnovany na druhou příčku. Bronzový stupínek vybojovalo družstvo ZŠ Vyhlídka Val. Meziříčí před ZŠ 5. května R.p.R.

Naši kluci bojovali ve složení: Tomáš Pokorný, Ondřej Mikeš, Adam Šimara, Daniel Januš, Lukas Buriánek, Marek Rafaj, David Pončík, Matyáš Potocký, Štěpán Fojtů, Matěj Ševčík, Vojtěch Ševčík a Pavel Adamec.

Za vzornou reprezentaci družstvu děkujeme a gratulujeme k titulu okresního přeborníka ve vybíjené.

Autor: Jiří Pokorný, 17.12.2013