Veselé zoubky

Zdravé zuby chtějí mít děti i dospělí. Proto se naše škola opět zapojila do preventivního programu ,,Veselé zoubky" pro prvňáčky, který připravila dm drogerie markt s.r.o.

Děti se v jedné vyučovací hodině dozvěděly, jak zoubky fungují, co je zubní kaz, jak si správně zoubky čistit a jaké jsou zásady správné péče o zoubky.

Prvňáčci se s prevencí seznámili v metodickém programu na interaktivní tabuli, dostali také pracovní list a samolepku do koupelny ( s tématem jak si správně čistit zuby).

Domů si děti odnesly taštičky s produkty péče o zoubky. Všechny výukové materiály i preventivní taštičky zaslala společnost dm drogerie markt s.r.o.

Prvňáčkům se hodina líbila a těší se na shlédnutí DVD ,,Jak se dostat Hurvínkovi na zoubek“.

Autor: Naděžda Zlámalová, 13.03.2017