Velikonoční výstava na OÚ Hovězí

Na Obecním úřadě Hovězí proběhla velikonoční výstava výrobků.

Výrobky vytvořili žáci zdejší základní školy.

Na výstavě byste našli všechno od vajíček až po zajíčky,vyzdobené kelímky od jogurtu, také vláčky s vajíčky od nás čtvrťáků.

Byla to velmi hezká výstava. Kdybych měl tuto výstavu hodnotit - bronz, stříbro nebo zlato, rozhodně by dostala ZLATO. A ti , kteří to viděli na vlastní oči, ví, o čem mluvím.

Tobiáš Sívek, 4.A

Velikonoční výstava

Každoročně o Velikonocích se na obci koná velikonoční výstava. Letos byly vystaveny výrobky dětí ze ZŠ a MŚ Hovězí.

I naše třída 4.A se zapojila do práce. Vystříhávali jsme papírové zajíčky, vyráběli ze dřeva slepičky a vláčky z  kartónů od vajec. Také jsme kreslili barvami na sklo na textilní vajíčka.

Když byly výrobky hotové, odvezli je učitelé na obecní úřad, a tam je krásně naaranžovali.

Všechny třídy se potom na výstavu chodily dívat a výstava se nám strašně líbila.

Eliška Jakubkovičová, 4.A

Autor: Naděžda Zlámalová, 27.04.2014