Krásné vánoční stromečky jsme letos mohli vidět ve všech třídách. Naši prvňáčci si stromeček vyzdobili vlastnoručně dělaným dlouhým řetězem a pod něj postavili vymalované andílky. Druhákům už Ježíšek nadělil dárečky a jejich stromeček zdobily i perníčky, které si napekli. Třeťáci na stromeček pověsili slaměné ozdoby, ořechy, baňky a s dárečky se krásně vyjímal už od dveří . Čtvrťáci – výherci letošní soutěže  1.stupně se od začátku letošního roku drží svého maskota – sovy. Jejich zlaté sovičky doplnily bílé stromečky z papíru. Páťáci využili jako ozdobu sušené ovoce, slaměný řetěz a vytvořili skromný a typicky valašský stromek.

I na druhém stupni jsme viděli nápadité a originální stromečky. Šesťáci, kteří se umístili na 1.místě stejně jako 8.A, si vyzdobili krásnou jedličku barevnými papírovými ozdobami. Třídu 7.A zdobil červenozlatý stromek. 7.B své fotky rozvěsila na větvičky smrčku. Žáci 8.A vyrobili bílé a zlaté papírové hvězdy a se svým stromkem zabodovali. 8.B ozdobila stromeček třásněmi a třpytivými řetězy. V 9.A jsme našli překvapení – borovicové šišky na smrkovém stromku a krásné ozdoby vyrobené ze slupek oříšků. Červený zářivý stromeček zdobil třídu 9.B.

Tento rok nás opět potěšily nápaditě ozdobené stromečky , ručně dělané ozdoby a radost s jakou si děti užily předvánoční čas ve svých třídách.

Autor: Věra Ilichmanová, 22.12.2016