Vánoční hvězda má 15 let

Bližší informace u třídních učitelů, jde o koupi Vánoční hvězdy za 50 nebo 100 Kč (rostliny), čímž přispějete nadaci Šance.Na naší škole proběhne prodej v prvním týdnu prosince, zájemci se musí nahlásit předem u třídních učitelů.

Info též na webu www.sancecz.org

Informace z webu:

Patnáctý ročník charitativního prodeje květin Vánoční hvězda začíná ve středu 28.11.

a pokračuje až do středy 12.12.2012. Loňský výtěžek 1 373 330 Kč byl zatím nejvyšší a byl rozdělen na dva účely. Na humanizaci hemato-onkologického oddělení na Dětské klinice FN v Olomouci byla věnovaná částka 769 737 Kč . Od října 2009 jsme začali pomáhat v programu Sociální pomoc rodinám,  a to platbou poplatků za pobyt v nemocnici v délce 90 dnů (za matku a nemocné dítě). 603 591 Kč z výtěžku bylo vloženo na účet sbírky, která financuje rekondiční pobyty pro děti po náročné léčbě, víkendové pobyty a novinkou jsou pobyty pro rodiny. Pevně věříme, že i v tomto roce se v předvánočním období setkáme se stejnou štědrostí, jako v předešlých ročnících a už teď děkujeme všem, kteří koordinují prodej na svých místech a těm, kteří si květinu zakoupí a pomůžou dětem na jejich pouti za zdravím.

Budeme nabízet červené, bílé a růžové vánoční hvězdy, velké po 100 Kč a menší po 50 Kč.

Každý dostane i  poděkování.

Květiny prodáváme organizovaně na celém území Moravy, v mateřských, základních, středních a vysokých školách, v institucích a firmách.

Autor: Ondřej Šrámek, 14.11.2012