Od středy 14.10.2020 dojde v rámci nouzového stavu k dalším opatřením týkajících se i naší školy. Škola bude až do 25.10.2020 uzavřena pro všechny žáky a výuka bude probíhat distančním způsobem. Od 26.10.2020 do 1.11.2020 jsou vyhlášeny ministerstvem školství volné dny, kdy nebude probíhat výuka. Účast na distanční výuce je nyní již povinná a při absenci musí být žáci omluveni prostřednictvím e-mailu rodičů nebo telefonicky. Děti dnes obdržely upravený rozvrh, podle kterého bude probíhat vzdělávání prostřednictvím aplikace Teams, kterou jsme používali při první vlně epidemie. Úvodní hodina začíná stejně jako při prezenční výuce v 7.35 hodin a dále budou pokračovat dle školního řádu (viz. web školy sekce O škole-Školní řád). Pro žáky nebude během jejich nepřítomnosti zajištěno stravování.

Autor: Jiří Pokorný, 13.10.2020