Turnaj pátých tříd v miniházené

V úterý 5. 3. 2013 se třídy 5.A a 5.B naší školy rozjely na Vsetín, aby se ve sportovní hale na Lapači utkaly s dalšími páťáky v napínavých soubojích.

Co to byl za turnaj? No přece v naší oblíbené miniházené. Oblíbené (alespoň si myslíme proto, že si na turnaji zahrají všichni žáci ze třídy.

Soutěže se zúčastnily školy z Hovězí (to jsme my), Ohrady (Vsetín) a Rokytnice (Vsetín). 6 družstev dívek a 6 družstev chlapců prohánělo celé dopoledne malý míč a všichni se snažili, aby nastříleli soupeřům co nejvíce branek.

Ptáte se, jestli se nám dařilo? Posuďte sami: 1. místo - chlapci z 5.B

2. místo - dívky z 5.A

Pochvala patří všem našim žákům, kteří hráli s nadšením a velmi dobře reprezentovali naši školu. Děkujeme také panu A. Pospíšilovi, který je organizátorem školní ligy a trenérem v jedné osobě.

Turnaj očima žáků

Kluci:

Mrkající Pozor, Petr se rozdribloval, soupeři se k němu vrhají ale on parádním hodem přihrává přes celé hřiště Kvidovi (který si nenápadně nabíhá k brankovišti) a .......................Góóóól!!!

Mrkající Ajajaj - dostali jsme gól. Zamračený

Šťastní soupeři se v klidu vracejí ke svému brankovišti. Bacha! Erik mezitím vytahuje míč z branky, nahrává Míšovi, ten předbíhá protihráče - a je to gól!!

Holky:

Usmívající se Žaneto pozor, letí přihrávka! Žaneta chytá míč a rozhlíží se, komu přihrát. Soupeřky se stahují kolem ní. Co teď?  Superrychlá otočka - míč se třepe v síti.

Usmívající se Naše milá Jenni je rozená brankářka. V bráně ji soupeřky málem přehlédnou, ale ona si s každou bombou (prudká střela) poradí jako profesionálka.

Usmívající se  Vaši páťáci z 5.A  Mrkající

Autor: Naděžda Zlámalová, 07.03.2013