Tělocvik netradičně

Dnešní hodinu tělocviku 1. a 3. třídy navštívila brankářka inline hokejového týmu žen ČR Silvie Plucnarová, která se na letošním mistrovství světa v Itálii umístila s českým týmem na 2. místě.

Dětem popovídala o sportě, zážitcích jak z ledního, tak inline hokeje. Dověděly se o cestě, kterou musela ujít k jejímu umístění do repreznetace. Celé povídání děti završily svými dotazy.

Po společném popovídání, si děti mohly prohlédnout medaile, poháry, obléci si dres a vyzkoušet výzbroj nezbytnou pro hru. Třeťáci si mohli vyzkoušet rozcvičku, kterou hokejistky absolvují před tréninkem.

Po závěrečném podpisu si děti odnesly nové zážitky, vyzkoušely si cviky, se kterými se při hodinách tělesné výchovy ještě nesetkaly.

Děkujeme Silvii Plucnarové za čas, který si pro nás vyhradila a zpestřila dětem jejich hodinu tělocviku.

Autor: Radka Grulíková, 15.11.2018