menu
TOPlist

V pátek 29. 4. 2016 se v Karolince konal již 12. ročník pěvecké soutěže Karolinka hledá Superstar. 

I z naší školy se na soutěž vydalo pár odvážlivců. Soutěž je to časově i psychicky velice náročná. Zpěvačky, které většinou nemají problém s trémou, na této soutěži s ní moc bojovaly. I přesto se naše žačky moc krásně uvedly a splnily očekávání.  

V kategorii jednotlivců ve svých kategoriích získala Sára Kopečná z 9.B stříbro, Natálie Labajová ze 7. A zlaté pásmo a Kristýna Venglářová z 9. A zlato. Soutěžící museli zpívat dvě písně - jednu s doprovodem menší kapely a jednu bez doprovodu. Dívky malinko doplatily na to, že neměly možnost si více vyzkoušet píseň s doprovodem, určitě by získaly ještě více bodů. 

V kategorii komorních zpěvů získalo duo Elišky Jakubkovičové z 6. A třídy a Jany Koňaříkové ze 7. A krásné stříbrné pásmo. Duo Sáry Kopečné z 9. B a Kristýny Venglářové z 9. A s doprovodem Vítka Kopeckého na djembe ve své kategorii zvítězilo a dívky si odnesly krásnou cenu – dort. 

Musím zmínit, že v porotě zasedal jako předseda zpěvák Michal Hudček, který během přestávek zpíval a po soutěži si zazpíval se všemi vystupujícími. 

 děkuji dívkám a Vítkovi za účast a ochotu vystupovat v tak náročné soutěži a gratuluju k umístění. 

Více fotografií najdete na stránkách ZUŠ Karolinka. 

Autor: Jarmila Kalusová, 01.05.2016