Turnaj žáků 2.-5. tříd v miniházené

I v letošním školním roce se naši žáci aktivně účastní „Školní ligy  žáků  v miniházené“, kterou  pro 2. – 5. třídy  připravuje a realizuje  kolektiv sportovců, trenérů a dobrovolníků pod vedením pana Aleše Pospíšila.

Sportovní soutěže proběhly v podzimních měsících v nově rekonstruované hale na Lapači.

Mezi zúčastněnými byla družstva žáků z Hovězí, Huslenek, Ohrady (Vsetín), Rokytnice (Vsetín),Integry (Vsetín) a nově  ze Sychrova (Vsetín).8 družstev hochů a 8 družstev dívek  po celé dopoledne bojovalo o co nejlepší výsledky.

Konečné umístění našich  žáků je pěkné:

2. třída    hoši: 7. místo

dívky: 5. místo

3. třída    hoši: 3. místo

dívky: 4. místo

4. třída    hoši: 2. místo

dívky: 2. místo

5. třída    hoši: 4. místo

dívky: 1. místo

Pochvala patří všem našim žákům, kteří hráli s radostí a dobře reprezentovali školu.Děkujeme také panu Pospíšilovi, který je organizátorem ligy a trenérem  v jedné  osobě.

Autor: Vlasta Olšáková, 16.12.2016