Třída 9. B ukončila své působení na škole netradičně - spaním ve škole. Všichni žáci se sešli v odpoledních hodinách a mohli se věnovat činnostem, na které většinou nezbýval čas během školního roku, protože každý ze třídy měl své kroužky a zájmy.

Nyní se celá třída sešla, aby si zahrála podle svého výběru, co chtěla. A tak žáci hráli do pozdních večerních hodin plážový volejbal, později ještě fotbal a další míčové hry v malé tělocvičně. Velký čas jsme věnovali i kolektivním hrám, na kterých jsme se velice nasmáli a nechyběla ani "Hodina pravdy".  Všichni si povídali až do brzkých ranních hodin, protože věděli, že to už je jejich poslední chvíle, kdy jsou všichni pohromadě.

Poslední školní den byl ospalý, nicméně se všichni žáci rozloučili velice hezky a Tereza Leskovjanová pronesla za celou třídu pěkný a vkusně napsaný projev ve školním rozlase.

Autor: Jarmila Kalusová, 01.07.2017