Chtěli bychom tímto poskytnout rodičům informace o průběhu projektu.

Žáci 1. - 5. ročníku dostávají v rámci projektu 2x měsíčně různé druhy ovoce a zeleniny, včetně barevného infornačního letáčku s popisem produktu do třídy. V letošním školním roce (tj. od září) naši žáci dostali 6x jablka, 3x hrušky, 3x mandarinky, 2x pomeranč, 2x hroznové víno, krájený ananas v krabičce, baby karotku, banán, dále  2x100 ml ovocné šťávy, 1x ovocnou kapsičku Kubík a 1x300 ml ovocné šťávy Kubík. Dalším doprovodným programem byla 5.4.2016 beseda s maskotem, která se žákům velmi líbila.

Díky tomuto projektu žáci dostali bezplatně spoustu ovoce, zeleniny a pitíček, které byly vítanou svačinkou během přestávek.

Hedvika Vráželová

Autor: Jiří Pokorný, 15.04.2016