O Z N Á M E N Í

Oznamujeme všem žákům a rodičům žáků ZŠ Hovězí, že se od 23. 8. 2021 mohou přihlašovat ke stravování a to buď:

• Telefonicky na čísle 731 416 625 nebo
  • přes internetovou databázi a vlastní heslo. Zde je nutné si objednat požadované obědy za celý měsíc.

Nikdo není ke stravování přihlášen automaticky.

Z technických důvodů se 1. 9. 2021 obědy vydávat nebudou.

Noví žáci se mohou v srpnu přihlásit telefonicky a přihlášku si vyzvednou a vyplní během prvního školního týdne.

Rodiče dětí 1. třídy dostanou přihlášku ve třídě.

Přihlášky ke stravování jsou závazné. Při odběru obědů je nutné mít vlastní aktivovaný čip a u vydávacího okénka jej přikládat k terminálu.

Přehled cen obědů:

Žáci v kategorii:  7 – 10 let              platí            25,- Kč za oběd