menu
TOPlist

Okresní kolo volejbalu holek 2017

Holky dnes na domácí půdě vybojovaly překrásné třetí místo v okresním kole volejbalu. Pravdou je, že situace nasvědčovala tomu, že by mohlo být ještě lépe, to když vyhrály velkou bojovností první zápas s pozdějšími vítězi – gymnáziem Rožnov ve třech setech 2:1, zajímavostí též je, že první sety vyhrály 20:12, druhý stejně v opačném gardu prohrály a v třetím tiebreaku doslovy urvaly vítězství 15:14, přestože prohrávaly 14:9. Druhý zápas se ZŠ Křižnou bez větších nervů zvládly 2:0. Pak přišla prohra s Ohradou 2:0, kdy se pomalu nestačily otáčet, soupeřky to jednoznačně vyhrály podáním. Poslední zápas, kdy ve hře bylo ještě druhé místo odehrály se ZŠ Videčskou, v prvním setu naprosto bez problémů vyhrály 20:7, ve druhém setu vyhrávaly asi 19:16, ale přišlo nějaké eso, jeden sporný míč a holky se nechaly rozhodit natolik, že nejenom, že set prohrály, ale pak i tiebreak. Přišlo na řadu počítání míčů, kde jsme měli o 14 míčů lepší skore, než holky z Videčské. Radost z poháru a ze třetího místa je proto zasloužená, z pohledu trenéra holky místy hrály velmi pěkně, houževnatě v poli a na to, že jsme neměli žádnou oporu hrající soutěž lze říci, že výkon byl velmi nadstandartní. S pohledu holek jistě byl balón moc kulatý, hřiště soupeřek o metr kratší a foukal proti nim vítr klíčovou dírkou, nicméně třetí krásné místo se počítá a dík za něj!

Sestava: Eliška Václavíková, Natálie Kocourková, Adéla a Klára Hrbáčkovy, Jana Koňaříková, Sandra Holubová, Jana Machalcová a Monika Chrástecká.