menu
TOPlist

Miniházená 5.tříd.

Koncem března jsme prožili nádherný sportovní den, hráli jsme o přeborníka 5. tříd.

Vyjeli jsme ráno spolu s našim těžkým soupeřem z Huslenek. Turnaj se konal ve sportovní hale Vsetín - Lapač.

Před prvním zápasem bylo velké napětí, nebylo lehké nemyslet na nádherný třpytící se pohár, byla to pro nás velká výzva.

Ještě přání hodně sportovních zdarů od pana Pospíšila a začalo se hrát. Holky ve své skupině vše vyhráli. A to s INTEGROU 10:3, s OHRADOU 12:5 a s ROKYTNICÍ 14:6. Klukům se taky dařilo. Postupně porazili OHRADU 15:9, INTEGRU 10:4 a ROKYTNICI 9:4.

A tak se postoupilo do finále. Bylo to úžasné, všishni jsme hráli o první místo. Ale mělo to malý háček. Holky měly opět tým z Huslenek, nad kterým ještě nikdy nevyhrál. Finále začalo, zápas byl těžký. Pořád to bylo jak na kolovrátku. Góly  padaly na obou stranách.Osmá minuta, srdce mi tlouklo jako o život. Pan učitel se na mě usmál, jako kdyby o nic nešlo. Vím, je to jenom hra, jenže když se dostanete tak daleko, chcete přeci jen vyhrát. A nemyslíte na nic jiného než na ten báječný pohár a velké vítězství. A blíží se konec. Dáváme ještě osmý gól, zaznívá klakson a vyhráváme 8:5.  Všichni jsme radostí bez sebe, staly jsme se přebornicemi 5.tříd. Ve stejnou dobu své finále dohráli i kluci a prohráli s Rokytnicí o jediný gól 11:12. Byli smutní, ale sklidili velký obdiv a pochvalu za skvělé druhé místo.

V závěru velké vyhlášení výsledků, poděkování všem zúčastněným a pořadatelům za skvělé zážitky a hurá domů na Hovězí.

(M.Fojtů, 5.tř.)

 

Autor: Josef Jakubkovič, 11.04.2014