Stravování žáků ve školním roce 2019/2020

Pozor změna!

Vážení rodiče, žáci,

od září bude stravování žáků vedeno přes čipový systém. Každý žák dostane v první školní den svůj čip. Bude-li mít žák zájem se ve škole stravovat, musí si svůj čip osobně aktivovat u vedoucí stravování a zde také dostane hesla pro přihlášení do internetové databáze pro přihlašování a odhlašování obědů či přehledu plateb. Po té již bude čip připraven ke každodennímu výdeji obědů.

Žáky však přihlašujte ke stravování v novém školním roce telefonicky (731 416 625) předem od středy 21. 8. 2019, abychom zajistili potřebnou a plynulou organizaci ve školní kuchyni.

Po prvotním přihlášení žáka ke stravování a aktivaci čipu budou moci žáci nebo rodiče přihlášky a odhlášky obědů provádět nově přes internet, školní terminál nebo tradičně telefonicky u vedoucí stravování vždy do 12 hodin den předem! Žáci budou v používání čipů a terminálů proškoleni.

Budete-li potřebovat bližší informace či pomoci při zacházení s terminálem či internetovým přehledem neváhejte se obrátit na vedoucí stravování paní Kaňátovou, tel. 731 416 625.

Věříme, že nový čipový systém bude sloužit ke spokojenosti všech.

Autor: Jiří Pokorný, 20.08.2019