menu
TOPlist

I. žákovská florbalová liga

 

Po loňském senzačním postupu našeho družstva florbalistů z II. do I. žákovské florbalové ligy a následném odchodu opor z řad deváťáků málokdo čekal, že by hovězský tým výrazně promlouval do dění v horních patrech tabulky. Jenže opak byl pravdou. Po čtyřech turnajích hraných na vsetínském Lapači v konkurenci 8 mužstev obsadili naši chlapci v nabité konkurenci krásné 4. místo, když se o ještě lepší umístění připravili nepovedeným třetím turnajem. Podle vyjádření ostatních trenérů jsme byli pro I. ligu určitě přínosem a parádním zpestřením. Tímto chci poděkovat našim hochům za zodpovědný přístup a za vzornou reprezentaci školy.

 

Tým ZŠ Hovězí tvořili: Štěpán Fojtů, Pavel Orság, Lukáš Ptáček, Radim Maňák, Tomáš Koňařík, Patrik Šuta, Petr Václavík, Kvido Durmon, Petr Hajdík, Vojtěch Ševčík, Matěj Ševčík, Erik Tyralík a Zdeněk Šulák.

 

 

Konečná tabulka po 4. turnajích I.  ligy ročník 2016-2017:

 

Poř.

Družstvo

P.Z.

V

R

P

 

S

 

B

1.

ZŠ Vsetín, Luh

14

9

1

4

31

:

18

28

2.

ZŠ Vsetín, Rokytnice

14

8

2

4

43

:

29

26

3.

ZŠ Hošťálková

14

7

3

4

27

:

21

24

4.

ZŠ Hovězí

14

6

4

4

22

:

19

22

5.

ZŠ Šafaříkova V.M.

14

5

4

5

27

:

31

19

6.

ZŠ Vsetín, Trávníky

14

4

1

9

33

:

37

13

7.

ZŠ Jablůnka

14

3

4

7

25

:

38

13

8.

ZŠ Vsetín, Ohrada

14

3

3

8

15

:

30

12

                       

 

 

 

Kanadské bodování po 4. turnaji  XVIII. ročníku regionální ligy starších žáků ve florbalu

o putovní pohár „Sdružení obcí mikroregionu Vsetínsko“.

Vsetín Na Lapači 20. března 2017

 

II. ročník “Memoriál Jardy Kudlíka“

 

P.č.

Jméno

Škola

branky

asistence

Body

1.

Malý Ondřej

Jablůnka

18

5

23

2.

Karban Radek

Trávníky

13

10

23

3.

Škrla Jiří

Šafaříkova

16

5

21

4.

Klícha Michal

Rokytnice

14

7

21

5.

Calaba Tomáš

Rokytnice

6

10

16

6.

Menšík David

Jablůnka

6

8

14

7.

Vrba Miroslav

Hošťálková

8

5

13

8.

Janíček Patrik

Trávníky

7

5

12

9.

Fojtů Štěpán

Hovězí

8

3

11

 

Fojtů Michal

Ohrada

8

3

11

10.

Lukačka Marco

Rokytnice

5

6

11

11.

Fojtů Tomáš

Luh

5

5

10

12.

Kaňák Ondřej

Hošťálková

4

6

10

13.

Hurta Jaroslav

Trávníky

5

4

9

14.

Bětík Marek

Hošťálková

4

5

9

 

Knebl Zdeněk

Luh

4

5

9

 

Horský Jiří

Luh

4

5

9

15.

Vichtora Filip

Luh

7

1

8

 

Dědek Matyáš

Rokytnice

7

1

8

16.

Pobořil Lukáš

Šafaříkova

5

3

8

17.

Dubčák Jan

Luh

4

4

8

18.

Tanuška Daniel

Trávníky

3

5

8

19.

Šuta Patrik

Hovězí

7

-

7

20.

Vokulič Ondřej

Luh

4

3

7

21.

Liďák Martin

Rokytnice

3

4

7

22.

Koňařík Tomáš

Hovězí

2

5

7

23.

Krajčík Filip

Luh

4

1

5

24.

Měkyna Daniel

Rokytnice

2

3

5

 

Smékal

Šafaříkova

2

3

5

25.

Adzima Petr

Šafaříkova

-

5

5

26.

Ružička Daniel

Hošťálková

3

1

4

27.

Galda Tomáš

Jablůnka

1

3

4

 

Vrzal Jakub

Trávníky

1

3

4

28.

Pončík Ondřej

Ohrada

-

4

4

29.

Kubín Adam

Šafaříkova

2

1

3

30.

Hrabica Jakub

Hošťálková

1

2

3

 

Veselý David

Hošťálková

1

2

3

 

Říha Petr

Hošťálková

1

2

3

 

Maňák Radim

Hovězí

1

2

3

 

Solař Samuel

Jablůnka

1

2

3

 

Sekula Šimon

Rokytnice

1

2

3

 

Kuchařík Dominik

Luh

-

3

3

 

Ševců Kryštof

Ohrada

-

3

3

31.

Markytán Dominik

Trávníky

2

-

2

32.

Valůšek Vojtěch

Hošťálková

1

1

2

 

Půček Jan

Ohrada

1

1

2

 

Turek Adam

Rokytnice

1

1

2

 

Cypris Jaromír

Trávníky

1

1

2

 

Daněk Lukáš

Trávníky

1

1

2

33.

Durmon Kvido

Hovězí

-

2

2

 

Gerža Martin

Šafaříkova

-

2

2

 

Janoštík Lukáš

Šafaříkova

-

2

2

34.

Mikšík Libor

Hošťálková

1

-

1

 

Mika Miroslav

Hošťálková

1

-

1

 

Hajdík Petr

Hovězí

1

-

1

 

Václavík Petr

Hovězí

1

-

1

 

Babovec Štěpán

Ohrada

1

-

1

 

Hába Jan

Ohrada

1

-

1

 

Kostka Jindřich

Ohrada

1

-

1

 

Tomeček Pavel

Ohrada

1

-

1

 

Mikula Vojtěch

Rokytnice

1

-

1

 

Kristýn

Šafaříkova

1

-

1

35.

Machala Roman

Hošťálková

-

1

1

 

Tománek Jakub

Hošťálková

-

1

1

 

Ptáček Lukáš

Hovězí

-

1

1

 

Tyralík Erik

Hovězí

-

1

1

 

Povala Lumír

Jablůnka

-

1

1

 

Houser Marek

Luh

-

1

1

 

Kašpar Antonín

Ohrada

-

1

1

 

Medved Filip

Rokytnice

-

1

1

 

Polách Šimon

Rokytnice

-

1

1

 

Hrdý Ondřej

Šafaříkova

-

1

1

 

Singr Erik

Šafaříkova

-

1

1

 

Plandor Petr

Šafaříkova

-

1

1

 

Hruška Tomáš

Trávníky

-

1

1

 

Urban Marek

Trávníky

-

1

1

 

Rolka Jindřich

Trávníky

-

1

1

 

Výsledky na webových stránkách:   www.centrumsportu.webnode.cz

               

Autor: Jiří Pokorný, 06.04.2017