Docházka                                                                                                                                                             Od pondělí 12.4.2021 bude možná osobní přítomnost žáků 1. stupně ve škole. Děti budou navštěvovat školu rotačně, tzn. jeden týden prezenčně ve škole a druhý týden distančně doma. Začínat ve škole budou třídy 1., 2. a 3.A. Další týden, tj. v pondělí 19.4.2021 přijdou do školy třídy 3.B, 4.A, 4.B a 5. Vyučovat se bude podle rozvrhu platného na školní rok 2020/2021. Podmínkou přítomnosti žáků ve škole bude povinná rouška nebo respirátor po celou dobu pobytu ve škole (s vyjímkou stravování) a negativní test na covid-19, který bude probíhat 2x týdně (pondělí a čtvrtek) formou samotestování (výtěr z nosu) pod vedením vyučujících.                                                                                                       Výuka žáků 2. stupně pokračuje i nadále distanční formou.

Stravování                                                                                                                                                             Žáci, kteří byli přihlášeni ke stravování pro školní rok 2020/2021 v odběru obědů pokračují automaticky. Vedoucí stravování je potřeba hlásit pouze změny (přihlášky, odhlášky).

Družina                                                                                                                                                     Žáci, kteří byli přihlášeni do školní družiny, ji budou moci opět navštěvovat.

Autor: Jiří Pokorný, 07.04.2021