Dětský den

V pátek 1. 6. slavili žáci naší školy Dětský den. Pro děti je to velký svátek, neboť se nemusí připravovat do školy a ani se učit.

Žáci 1. stupně tento den strávili v pěkném prostředí U Jančíků. 5. ročník pro všechny děti v areálu přichystal stanoviště s různými zajímavými disciplínami       ( skákání v pytlích, lovení rybiček na udici, házení míčkem, chůzi na chůdách, nosení míčku na pálce, chůzi při laně se zavázanýma očima).

Každá třída se svými vyučujícími prošla všechna stanoviště. Za splnění dané disciplíny děti dostaly razítka.

Vyvrcholením celé akce bylo hledání pokladu, kdy každý nakonec získal balíček s milým překvapením.

Po ukončení všichni žáci ještě obdrželi zmrzlinu.

Za krásného počasí a hudby děti strávily velmi pěkné a pestré dopoledne.

Veliké poděkování patří nejen žákům 5. ročníku za pomoc, ale v první řadě majitelům areálu U Jančíků za umožnění dané akce, vstřícný přístup a sponzorský dar.

Děkujeme.

Autor: Bohumila Kocurková, 25.06.2018