V pátek 26. 4. 2019 se konala v ZUŠ Karolinka již 15. ročník soutěž Superstar.

Z naší školy se zúčastnily tři dívky: Elenka Bogarová z 6. ročníku, Anetka Stradějová z 6. ročníku a Eliška Jakubkovičová z 9. A. Všechny tři dívky získaly zlatá pásma ve svých kategoriích, protože odezpívaly bez chyb se základními pěveckými návyky obě dvě kola.

Celé odpoledne měly všechny děti velkou trému, strach byl znát skoro u všech žáků.

První kolo bylo bez doprovodu, v druhém kole se již zpívalo na mikorofon s doprovodem klavíru a bicích. Elenka Bogarová si vybrala velice těžkou píseň z filmu Titanic od Celine Dione. Zaujala natolik porotu, že získala navíc jako hlavní cenu dort.

Eliška Jakubkovičová rovněž v obou kolech odezpívala naprosto bezchybně, navíc v prvním kole zpívala muzikálovou píseň Think of me bez doprovodu, v druhém kole píseň od Adele Make you feel my love s českými slovy. Ve své kategorii vybojovala také hlavní cenu - dort.

Anetka Stradějová zpívala také velmi dobře. V druhém kole si vybrala píseň Voda živá od Anety Langerové. V součtu bodů se umístila na další příčce.

Všem třem patří veliká pochvala za krásné výkony a velkou odvahu.

Autor: Jarmila Kalusová, 28.04.2019