menu
TOPlist

Aktuality školního roku 2009/2010

 

 

 

Atletika - okresní kolo VM

Pondělí 24 květen 2010 - 17:45:40

 


Valašskomeziříčské naděje na postup do krajského kola se rozplynuly spolu s ranní mlhou.
Čtvrteční den pro naše mladé atletické naděje začal pořádným deštěm a to byla předzvěst toho, že to dnes vůbec nebude lehké.V celkovém umístění se lépe zadařilo starším žačkám, které se umístily na 4. místě, starší žáci pak na 6. místě.



výsledky starší žáci:

1. ZŠ Zubří 5 859
2. ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 5 838
3. ZŠ Horní Lideč 5 547
4. ZŠ Karolinka 5 282
5. ZŠ Sychrov Vsetín 5 123
6. ZŠ Hovězí 5 095

výsledky starší žákyně:

1. ZŠ Horní Lideč 5 547
2. ZŠ Ohrada Vsetín 4 712
3. ZŠ Zubří 4 351
4. ZŠ Hovězí 4 270
5. ZŠ Trávníky Vsetín 3 583

 

 

Atletika - v Karolince padaly rekordy školy

Čtvrtek 13 květen 2010 - 10:28:27

 

V úterý jsme se účastnili každoročního Poháru rozhlasu, kde se naši žáci ukázali v nejlepší formě a v solidní konkurenci vybojovali obě starší kategorie 1.příčky.Nejlépe pak reprezentovali školu žáci Koňařík Martin - zvedl rekord školy v běhu na 60m na čas 7,2s, Galetka Tomáš a Videcký Jan - oba překonali rekord školy ve skoku vysokém, 1. jmenovaný skočil 165cm, Videcký dokonce 170cm.Celkově pak sestava starších žáků zvedla rekord v počtu celkově získyných bodů z roku 2000 (získaných na celorepublikovém kole!) o sto bodů na 5744 bodů.

kvalitní fotky a podrobnější výsledky na stránkách ZŠ Karolinka

Výsledky starší žáci - celkem 5744b, 1.místo:

60m
Koňařík Martin 7,20s, 732bodů
Kovář Ondřej 7,60s, 607b
Kašpar David 7,90s, 520b
1500m
Machů Marek 5:29,20min:s, 403b
Kašpar Jakub 5:30,80min:s, 395b
Mikuš Michal 5:22,70min:s, 436b
výška
Galetka Tomáš 165cm, 504b
Kašpar Jakub 150cm, 389b
Videcký Jan 170 cm, 544b
dálka
Koňařík Martin 555cm, 492b
Kovář Ondřej 525cm, 431b
Kašpar David 511cm, 404b
koule
Videcký Jan 11,36m, 568b
Mikuš Michal 10,03m, 487b
Galetka Tomáš 9,91cm, 480b
štafeta 4x60m
Kovář Ondřej, Koňařík Martin, Kašpar David, Videcký Jan
30,50s, 540 b
Galetka Tomáš, Kašpar Jakub, Mikuš Michal, Machů Marek
33,10s, 367b

pořadí:
1.ZŠ Hovězí, 5744b
2.ZŠ Karolinka, 5488b
3.ZŠ Velké Karlovice, 5129b


Výsledky starší žákyně - celkem 4190b, 1.místo:

60m
Videcká Vendula 8,9s, 531b
Babicová Dominika 9,4s, 413b
Maňáková Lenka 9,7s, 348b
800m
Videcká Vendula 3:09,7 min:s, 280b
Maňáková Lenka 3:15,4 min:s, 235b
výška
Kocourková Daniela 130cm, 409b
Dorňáková Aneta 130cm, 409b
Babicová Dominika 120cm, 312b
dálka
Kocourková Daniela 448cm, 423b
Černotová Lucie 381cm, 265b
Dorňáková Aneta 392cm, 290b
koule
Ingrová Anna 8,18m, 411b
Bogarová Ivona 7,52m, 368b
štafeta 4x60m
Bogarová, Babicová, Dorňáková, Ingrová
37,10s, 393b
Kocourková, Maňáková, Videcká, Černotová
36,60s, 421b

pořadí:
1.ZŠ Hovězí 4190b
2.ZŠ Karolinka 4064b
3.ZŠ Velké Karlovice 3949b


Výsledky mladší žáci - celkem 2870b, 3.místo:

60 m
Andrýsek David 8,8s, 295b
Kalouš Pavel 9,1s, 233b
Sklář Radek 9,3s, 196b
1000 m
Chrástecký Petr 3:43,7min:s, 301b
Řišica Miroslav 3:42,6min:s, 308b
Výška
Sklář Radek 130cm, 250b
Řišica Miroslav 125cm, 218b
Rýc Martin 120cm, 188b
Dálka
Kalouš Pavel 413cm, 227b
Andrýsek David 462cm, 312b
Míček
Šťastný Jakub 49m, 299b
Chrástecký Petr 37m, 200b
Rýc Martin 38m, 208b
4 x 60 m
Kalouš, Sklář, Řišica, Andrýsek
35,8s, 219b

pořadí:
1.ZŠ Velké Karlovice 3567b
2.ZŠ Karolinka 3401b
3.ZŠ Hovězí 2870b

Výsledky mladší žákyně - celkem 3777b, 3.místo:

60 m
Koňaříková Pavla 9,7s, 348b
Puškáčová Barbora 9,5s, 391b
Galetková Darina 9,2s, 458b
600 m
Tkadlecová Kateřina 2:23,1 min:s, 223b
Puškáčová Barbora 2:07,5 min:s, 404b
Machů Kateřina 2:28 min:s, 172b
Výška
Sucháčková Kristýna 120cm, 312b
Tkadlecová Kateřina 110cm, 222b
Kocourková Tereza 120cm, 312b
Dálka
Koňaříková Pavla 388cm, 281b
Metelková Kateřina 386cm, 276b
Míček
Galetková Darina 32m, 259b
Metelková Kateřina 25m, 177b
Machů Kateřina 25m, 295b
4 x 60 m
Tkadlecová Kateřina, Machů Kateřina, Sucháčková Kristýna, Kocourková Tereza
39,2s,
Galetková Darina, Puškáčová Barbora, Metelková Kateřina, Koňaříková Pavla
38,4s

pořadí:
1.ZŠ Karolinka 3777
2.ZŠ Halenkov 3761
3.ZŠ Hovězí 3211

 

Malá kopaná - okres

Pondělí 03 květen 2010 - 17:24:41

 


Naši žáci se minulý čtvrtek účastnili okresního kola v malé kopané, kde po solidním výkonu obsadili 4. místo.

Pořadatel : ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí a SVČ Domeček Valašské Meziříčí
Termín : 29.4.2010
Místo : Fotbalový stadion TJ Valašské Meziříčí
Účastníci : 9 družstev – 84 soutěžících


naše sestava:
Blaha Ondřej, Pokorý Ondřej, Baletka Ondřej, Pončík Patrik, Kašpar Jakub, Ezechýl Jakub, Babica Radim, Mikuš Jaroslav



zápasy ve skupině:

Hovězí - Masarykova VM 1:0
branka: Pokorný

Hovězí - Videčská R.pR. 1:0
branka: Baletka

Hovězí - Trávníky 1:1
branka: Blaha

Hovězí - Vyhlídka VM 1:2
branka: Baletka

Skupina A :
1. místo : ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
2. místo : ZŠ Hovězí
3. místo : ZŠ Videčská Rožnov pod Radhoštěm
4. místo : ZŠ Trávníky Vsetín
5. místo : ZŠ Masarykova Valašské Meziříčí
Skupina B :
1. místo : ZŠ Valašská Polanka
2. místo : ZŠ Dolní Bečva
3. místo : ZŠ Křižná Valašské Meziříčí
4. místo : ZŠ Liptál

Semifinále :
ZŠ Dolní Bečva : ZŠ Vyhlídka 3 : 2
ZŠ Val. Polanka : ZŠ Hovězí 2 : 1
branka: Blaha

Finále : ZŠ Val. Polanka : ZŠ Dolní Bečva 6 : 0

O 3.- 4. místo : ZŠ Hovězí : ZŠ Vyhlídka 0 : 1 (na penalty)
Přes senzační zákroky gólmana Pončíka jsme podlehli, nedokázali jsme totiž vstřelit více pokutových kopů, než soupeř a tak sklízíme brambory.Sice neočekávaný úspěch, ale po průběhu turnaje to mohlo být i minimálně o příčku lepší.

Celkové pořadí :
1. místo : ZŠ Valašská Polanka
2. místo : ZŠ Dolní Bečva
3. místo : ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí a
4. místo : ZŠ Hovězí
5.- 6.místo : ZŠ Videčská Rožnov pod Radhoštěm a
ZŠ Křižná Valašské Meziříčí
7.- 8.místo : ZŠ Trávníky Vsetín a ZŠ Liptál
9. místo : ZŠ Masarykova Valašské Meziříčí

zpracování za pomoci paní Jitky Dvořákové, SVČ Val. Meziříčí

 

Okrskové kolo v kopané

Čtvrtek 22 duben 2010 - 18:07:49

Ve středu se na naší umělé trávě konala soutěž v kopané v kategorii starších a mladších.
Zatímco mladší skončili o skore s jednou remízou na posledním třetím místě, starší hoši s přehledem vyhráli bez ztráty bodu a postupují do okresního kola ve Valašském Meziříčí.

Mladší-pořadí:
1.Karolinka, skore 4:0, 6bodů
2.Halenkov, skore 1:2, 1b
3.Hovězí, skore 1:4, 1b

Starší-pořadí:
1.Hovězí, skore 7:2, 9b
2.Halenkov, skore 6:6, 6b
3.Karolinka, skore 4:4, 3b
4. Nový Hrozenkov, skore 1:5, 0b

sestava: Kašpar Jakub, Blaha Ondřej, Rýc Václav, Ezechýl Jakub, Pončík Patrik, Baletka Ondřej, Pokorný Ondřej, Babica Radim, Mikuš Jaroslav.

 

Matematický Klokan

Středa 31 březen 2010 - 09:57:17

 

info o soutěži:

Mezinárodní soutěž Matematický klokan vznikla přibližně v roce 1980 v Austrálii a od roku 1991 se rozšířila do zemí Evropy. Dnes se již této soutěže účastní na dva a tři čtvrtě milionu soutěžících ze 30 zemí našeho kontinentu sdružených v asociaci Klokan bez hranic, jejíž koordinační centrum je v Paříži. Pořadatelem Klokana v ČR je Jednota českých matematiků a fyziků ve spolupráci s Katedrou matematiky PdF UP a Katedrou algebry a geometrie PřF UP v Olomouci. Ministerstvem školství a mládeže ČR byl Matematický klokan zařazen mezi soutěže kategorie A – plně hrazené z prostředků MŠMT.
Soutěžící jsou podle věku rozděleni do 5 kategorií: Klokánek (4. - 5. třída ZŠ), Benjamín (6. - 7. třída ZŠ), Kadet (8. - 9. třída ZŠ), Junior (1. - 2. ročník SŠ) a Student (3. - 4. ročník SŠ). Soutěží se ve všech krajích naší republiky v jednom termínu, takže žáci a studenti absolvují školní, oblastní, republikové a vlastně i mezinárodní kolo ve své lavici. Ve všech kategoriích soutěžící řeší 24 testových úloh, přičemž vybírá jednu z pěti nabízených možností řešení. Úlohy jsou seřazeny ve třech skupinách podle obtížnosti, za správnou odpověď získává soutěžící 3, 4 nebo 5 bodů, za špatnou odpověď se mu jeden bod strhává. Aby soutěžící nedosahovali záporných výsledků, dostávají do vínku 24 bodů, takže lze tedy získat maximálně 120 bodů. V kategoriích Klokánek, Benjamin a Kadet je na řešení vymezeno 60 minut čistého času, v kategoriích Junior a Student je doba řešení 75 minut.
V olomouckém centru se vyhodnocují statistické výsledky za celou Českou republiku, nejlepší řešitelé v každé kategorii jsou odměněni věcnou cenou. Statistické výsledky spolu se zadáním soutěžních úloh a správnými odpověďmi jsou uveřejněny ve sborníku každého ročníku, který vydává JČMF a bývá rozesílán jednotlivým oblastním důvěrníkům této soutěže.
(z webu matematickyklokan.net)


Stejně jako tisíce jiných škol se i naše účastnila soutěže Matematický Klokan, ve které se žáci v různých kategoriích pokouší více či méně úspěšně řešit logické příklady.Rostoucí počet zúčastněných škol svědčí o velké oblíbenosti této soutěže.Výsledky naší školy uvádíme níže:




Kadet
Kategorie 8. a 9. třídy

1.Michal Mikuš 8.A (81b)
2.Vít Zvěřina 8.A (77b)
3.Vlastimil Hrbáček 8.B (74b)
4.Daniela Kocurková 8.B
5.Ondřej Kovář 9.B
6.Lucie Líňová 9.B
6.Igor Kasala 9.B
8.Lenka Maňáková 8.A
9.Jan Videcký 9.B
9.Tereza Václavíková 8.A
11.Marek Hajdík 8.A
11.Jan Kumbera 9.B
13.Lukáš Chrástecký 9.B
14.Pavel Šťastný 9.B
15. Jakub Kašpar 9.B
16.Simona Horká 9.A
17. Václav Rýc 9.A
18.Marie Surovčáková 9.A
19.Marek Machů 9.A
20.Vanda Stratilová 8.A
21. Ondřej Surovčák 8.B
22.Aneta Dorňáková 9.A
23.David Kašpar 8.A
24.Lucie Černotová 9.A
25.Nikol Moravcová 8.A
26.Jana Koňaříková 9.B
27.Petra Adámková 9.A
28.Anna Ingrová 9.A

Benjamin
Kategorie 6. a 7.třídy

1. Hrbáček Petr 6.B (92b)
2. Koňařík Petr 6.A (83b)
3. Koňaříková Pavla 6.B (83b)
4.Tkadlecová Kateřina 7.A
5.Puškáčová Barbora 7.B
6.Kalouš Pavel 7.B
7.Fila Jakub 7.A
8.Křenek Tomáš 7.A
9.Trtíková Monika 7.A
10.Petříková Aneta 7.A
11.Zbranková Nikola 6.A
12.Maňák Jakub 6.B
13.Rišica Miroslav 7.A
14.Filgas Radek 6.B
15.Hájek Tomáš 6.B
16.Kovář Kryštof 6.A
17.Chrástecký Petr 6.B
18.Ptáček Patrik 6.A
19.Kašparová Tereza 7.A
20.Tkadlec Jaromír 6.A
21.Šimčík Michal 6.B
22.Mazáč Petr 6.B
23.Rýc Martin 7.A
24.Leskovjanova Aneta 6.A
25.Šimčík Filip 6.A
26.Šťastný Jakub 6.A
27.Bosoková Radka 6.B
28.Koňaříková Kristýna
29.Babica Kryštof 6.B
30.Kašparová Barbora 7.B
31.Filová P. 6.B
32.Machů Kateřina 7.A
33.Václavíková Ludmila 6.A
34.Křupala Martin 6.A
35.Sklář Dominik


KLOKÁNEK
4. a 5. třídy

1.KUČEROVÁ Pavlína 4.A (77 b)
2.MIKEŠ Josef 5.A (76 b)
3.BARÁNEK Radek 5.A (73 b)
4.KŘUPALA Jaromír 4.B
5.PUTALA Marek 4.A
6.MIKEŠOVÁ Klára 5.A
6.TKADLECOVÁ Markéta 5.A
8.KOVÁŘOVÁ Markéta 4.B
9.ZÁPALKA Petr 4.B
10.ŠIPULA Tomáš 4.A
11.KŘENKOVÁ Michaela 5.A
12.CHRÁSTECKÁ Kateřina 5.A
12.FOJTU Michal 4.B
14.KOVÁŘ Tomáš 5.A
14.CHRÁSTECKÝ Adam 4.B
16.MIKEŠOVÁ Gabriela 5.A
17.PONČÍKOVÁ Kateřina 4.A
17.DRÁBEK Tomáš 4.B
19.KUTĚJOVÁ Kateřina 5.A
20.NOVOSAD David 4.A
20.KALOUŠ Martin 4.B
22.POTOCKÝ Lukáš 5.A
22.MARTINEC David 4.A
24.DOHNAL Jakub 4.B
24.HRBÁČEK Ondřej 4.B
26.KOŇAŘÍKOVÁ Lucie 4.B
26.MORAVEC Daniel 4.A
28.ČECH David 4.B
29.HROMADA Michal 5.A
30.CHRÁSTECKÁ Adéla 4.B
30.TÁBORSKÝ Tomáš 4.A
32.BŘEZÁČEK Ondřej 5.A
32.HNÁTEK Petr 5.A
32.KOŇAŘÍK Jakub 5.A
32.KOTRLOVÁ Michaela 5.A
36.MAŇÁKOVÁ Nikola 5.A
37.KOŇAŘÍKOVÁ Simona 4.B
38.ŠIMČÍK David 5.A
39.TYDLAČKA Tomáš 4.B
40.KOPECKÝ Jan 5.A
41.HNÁTEK Jakub 4.A
41.HNÁTKOVÁ Magdaléna 4.A
43.KALIVODA Matěj 4.A
44.MICHALÍKOVÁ Kristýna 4.A
45.ČÍŽOVÁ Nikola 4.B
46.KOVAŘÍKOVÁ Aneta 5.A
47.ŠKARPA Václav 5.A

Cvrček
2. a 3. třídy

1.Vendula Mikešová 3.A (51 b)
2.Jindřiška Haplová 2.A (45 b)
3.Kristýna Venglářová 3.A (42 b)

 

Okresní kolo ve volejbale hochů Hovězí 2010

Neděle 28 březen 2010 - 10:16:33

 

Minulé úterý se u nás uskutečnilo okresní kolo ve volejbale hochů a bylo to tak historicky první okresní kolo pořádané naší školou.Naši žáci se po čtyřech utkéních umístili na solidním třetím místě, když vyhráli dvě utkání proti Ohradě Vs. a Křižné V.M. a prohráli s Videčskou R.p.R. a Val. Polankou, která se ukázala v sympatickém světle a prokázala asi nejpovedenější volejbalový um, bohužel ale prohrála s Videčskou, která si tak zajistila prvenství a postup do krajského kola.


výsledky:

škola............................/ 1. / 2. / 3. / 4. / 5.
1.ZŠ Hovězí................./...../2:0/0:2/0:2/2:0
2.ZŠ Křižná V.M........../0:2/...../0:2/0:2/2:0
3.ZŠ Videčská R.p R.../2:0/2:0/...../2:1/2:0
4.ZŠ Val.Polanka........./2:0/2:0/1:2/...../2:0
5.ZŠ Ohrada Vs. ......../0:2/0:2/0:2/0:2/.....

Pořadí:
1.ZŠ Videčská R.p R
2.ZŠ Val.Polanka
3.ZŠ Hovězí
4.ZŠ Val.Polanka
5.ZŠ Ohrada Vs

Basketbal hoši

Středa 17 březen 2010 - 13:57:57

 

Včera se odehrál v naší hale okrskový turnaj basketbalu hochů. Po nevýrazném výkonu jsme skončili na posledním místě, paradoxně nejlepší zápas jsme odehráli s Karolinkou, která poprávu obhájila prvenství a bude dále bojovat v okresním kole.

Naše výsledky:

Hovězí - Halenkov 10:11
Hovězí - V.Karlovice 3:3
Hovězí - Karolinka 10:14

Pořadí:
1.Karolinka
2.V.Karlovice
3.Halenkov
4.Hovězí

 

 

Okrskové kolo volejbalu

Čtvrtek 11 březen 2010 - 09:49:05

V úterý se na půdě naší školy odehrály okrsková kola volejbalu hochů i dívek.Zatímco naše dívky prohrály v jediném souboji s Halenkovem(z velké části získávaly zkušenosti do dalších let), naši hoši vyhráli bez ztráty setu a postupují do okresního kola, které se koná 23.března opět v naší hale.


soupeři, kteří postoupili do okresního kola hochů:
ZŠ Křižná Val. Meziříčí
ZŠ Videčská RpR
ZŠ Dolní Bečva
ZŠ Valašská Polanka
ZŠ Ohrada Vsetín

Dívky:

Hovězí - Halenkov 0:3 (11:25, 19:25, 25:27)

sestava Hovězí:
7.A - Tkadlecová Kateřina, Machů Kateřina, Kučerová Helena
8.A - Maňáková Lenka
9.A - Dorňáková Aneta, Babicová Dominika, Horká Simona

Hoši:

Hovězí - Halenkov 3:0 (25:15, 25:12, 25:15)
Halenkov - N.Hrozenkov 3:0 (25:18, 25:22, 25:22)
Hovězí - N.Hrozenkov 3:0 (25:1, 25:19, 27:25)

sestava Hovězí:
9.A,B - Koňařík Martin, Machů Marek, Chrástecký Lukáš, Kasala Igor, Kašpar Jakub
8.A - Pokorný Ondřej, Kašpar David, Kašpar Dominik, Babica Radim

Pořadí:
1.Hovězí
2.Halenkov
3.Nový Hrozenkov

 

Lyžařské závody

Středa 17 únor 2010 - 18:26:35

 


Zlato brali Jakub Fila a Kateřina Tkadlecová


Po roce opět proběhl lyžařský výcvik a s ním spojený závod ve sjezdu.V něm po urputných bojích kralovali po dvou kolech Kateřina Tkadlecová a Jakub Fila.Jako úspěch lze brát fakt, že nikdo z žáků nebyl diskvalifikován kvůli neprojetí brankami, jak bývalo zvykem let minulých, ba naopak bylo zaznamenáno značné zlepšení v druhých jízdách.Ve druhé jízdě se závodníci zlepšili v průměru o 3,07 sekund, obzvlášť žákyně se zlepšily průměrně o neuvěřitelných 6,77 sekund.A tak nebyla nouze o závodění na hranici možností, díky kterému se někteří zastavili až u kurníku pana Juřici.Celkové výsledky si můžete prohlédnout v následující tabulce.

dívky

pořadí. jméno – 1.kolo – 2.kolo – výsledný čas
1.Kateřina Tkadlecová – 23,38 – 23,64 – 47,02
2.Tereza Kašparová – 25,05 – 24,68 – 49,73
3.Barbora Puškáčová – 26,88 – 26,67 – 53,55
4.Kristýna Koňaříková – 28,32 – 27,57 – 55,89
5.Helena Kučerová – 28,32 – 27,97 – 56,29
6.Tereza Kocourková – 28,95 – 27,74 – 56,69
7.Kristýna Sucháčková – 29,38 – 27,94 – 57,32
8.Darina Galetková – 30,20 – 29,74 – 59,94
9.Aneta Petříková – 31,20 – 31,60 – 62,80
10.Kateřina Machů – 38,91 – 32,03 – 1:10,94
11.Kateřina Metelková – 40,44 – 35,23 – 1:15,67
12.Renata Holubcová – 46,56 – 34,68 – 1:21,24
13.Michaela Mierná – 48,01 – 36,71 – 1:24,72
14.Nikola Čechová – 59,06 – 50,88 – 1:49,94
15.Patricie Mikušková – 1:02,60 – 48,91 – 1:51,51
16.Monika Trtíková – 56,79 – 55,61 – 1:52,4
17.Kristýna Hajdíková – 2:54,83 – 2:02,22 – 4:57,05

hoši

pořadí. jméno – 1.kolo – 2.kolo – výsledný čas
1.Jakub Fila – 23,36 – 22,99 – 46,35
2.Pavel Kalouš – 24,46 – 24,74 – 49,20
3.Jonáš Křenek – 26,08 – 25,15 – 51,23
4.Martin Rýc – 27,68 – 26,75 – 54,43
5.Lukáš Kovář – 28,18 – 27,39 – 55,57
6.Miroslav Rišica – 28,91 – 26,97 – 55,88
7.Dominik Putala – 44,63 – 36,06 – 1:20,69
8.Petr Hajda – 38,55 – 1:30,97 – 2:09,52

 

Turnaj v hokeji

Čtvrtek 28 leden 2010 - 14:10:04

 


Ve středu 27.1.2010 se konal za školou hokejový turnaj osmých a devátých tříd.

Sestavy:
8.A-Ondřej Pokorný,Radim Babica,Michal Mikuš,Jaroslav Mikuš,Marek Hajdík, Jan Kocourek,Vítek Zvěřina,David Kašpar
9.A-Ondřej Blaha,Zbyněk Davídek,Lukáš Kocurek,Marek Machů,Vašek Rýc,Patrik Pončík
9.B-Oskar Růžička,Igor Kasala,Jakub Ezechýl,Lukáš Chrástecký a Jakub Kašpar

8.A – 9.A 12:3
Osmáci hned ze začátku najeli na deváťáky rychlým útokem a podle toho taky vypadalo celé utkání.Obrana se jenom divila.Po prvním poločase to bylo 5:1 ,ale v druhém to bylo ještě bojovnější.Osmáci předvedli veliký výkon a nakonec to skončilo 12:3.
Střelci:
8.A:O.Pokorný-5, R.Babica -3, M.Mikuš-2, J.Mikuš-2
9.A:Kocurek- 1,P.Pončík-1, O.Blaha-1

8.A – 9.B 2:3
Do napínavého utkání nastoupili dvě velmi vyrovnané třídy a hned ze začátku skórovali osmáci.Deváté třídě se nedařilo skórovat a dostali dalšího góla nepozorností brankáře, kterému puk podklouzl pod bruslí.Do druhého poločasu nastoupili s výbornou kombinací a podařilo se jim srovnat na 2:2 posledních pět minut vyhazovali si do předu a povedlo se jim dát třetího góla který byl pro ně vítězným.
Střelci:
8.A:M.Mikuš -1, O.Pokorný -1
9.B:O.Růžička -1, .Kasala -2

9.A – 9.B 1:5
Ani v posledním zápase hráče neodradilo pár dír v ledě a hráli solidním výkonem.do vedení se dostala 9.B ,ale O.Blaha srovnal utkání na 1:1.Pak se podařilo dát 9.B dalšího góla a až do poločasu se moc dramatického nedělo.Pokračováním zápasu zvýšili ještě skóre na 5:1 ,ale bylo velmi náročné prostřelit velice dobrého golmana Z.Davídka.
Střelci:
9.A:O.Blaha -1
9.B:O.Růžička -3, J.Ezechýl -1, L.Chrástecký - 1

Konečné pořadí:
1. 9.B, skore 8:3, 6b
2. 8.A, skore 14:6, 3b
3. 9.A, skore 4:17, 0b

Napsali žáci 9.B Jakub Kašpar a Lukáš Chrástecký.

 

Zápis do první třídy

Středa 27 leden 2010 - 19:10:37

 

Dnes proběhl zápis do první třídy.
Přišel za námi i Toník Koňařík a byl velice šikovný (na fotce s paní učitelkou Naďou Zlámalovou).

 

Výsledky sportovních soutěží ve školním roce 2009/2010

Pátek 08 leden 2010 - 12:49:11

 

Sálová kopaná:

mladší žáci, skore, body
1.Hovězí, 3:0, 6b
2.Halenkov, 3:2, 3b
3.Velké Karlovice, 1:2, 2b
4.Karolinka, 0:3, 1b

starší žáci, skore, body
1.Hovězí, 7:2, 7b
2.Karolinka, 14:5, 6b
3.Nový Hrozenkov, 3:11, 3b
4.Halenkov, 4:6, 3b
5.Velké Karlovice, 3:7, 1b

Florbal:

1.Karolinka
2.Halenkov
3.Hovězí
4.Velké Karlovice

Vánoční turnaj ve volejbale 2009

Tento oblíbený školní turnaj se konává za účasti učitelů a žáků naší školy, letos i za účasti loňských deváťáků.Hrálo se na 2 vítězné sety do 20 a pořadí určoval v případě shody vzájemný zápas.Po vyrovnaném boji zvítězilo nakonec družstvo loňských deváťáků.

Složení družstev:
Helis Team: p.uč.Helis, p.uč.Plášek, Kateřina Tkadlecová, Igor Kasala, Ondřej Pokorný, Radim Babica, David Kašpar

Pokorný Team: p.uč.Pokorný, p.uč.Jarošková, Martin Koňařík, Lukáš Chrástecký, Jakub Kašpar, Aneta Dorňáková, Dominika Babicová

Šrámek Team: p.uč.Šrámek, p.uč. Jakubkovič, Lenka Maňáková, Marek Machů, Simona Horká, Helena Kučerová, Dominik Kašpar

Devítky:Adam Berka, Petr Šimčík, Jan Walek, Petr Tkadlec, Jaroslav Kašpar

výsledky zápasů:
Helis Team – Pokorný Team 1:2
Helis Team – Šrámek Team 2:1
Helis Team – Devítky 0:2
Pokorný Team – Šrámek Team 2:1
Pokorný Team – Devítky 0:2
Šrámek Team – Devítky 2:1

konečné pořadí, skore setů, body
1.Devítky, 5:3, 4b
2.Pokorný Team, 5:4, 4b
3.Helis Team, 3:5, 2b
4.Šrámek Team, 4:5, 2b

Autor: Ondřej Šrámek, 29.08.2012